Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable

Lungime 1m

Connect two CRS326-24S+2Q+RM switches without a hassle – this cable has integrated QSFP+ modules, pl...
621.18 L

R11e-2HPnD 2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 2x MMCX

R11e-2HPnD este un modul miniPCIe 802.11 b/g/n produs de MikroTik pentru RouterBOARD. Este prevazut ...
835.38 L

R11e-5HnD 5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 2x MMCX

R11e-5HnD este un modul miniPCIe 802.11 a/n produs de MikroTik pentru RouterBOARD. Este prevazut cu ...
835.38 L

R52NM

R52NM este un modul radio dualband produs de MikroTik pentru RouterBOARD. Conform specificatiilor, e...
1,049.58 L

S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit, 20Km, single mode

S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot functiona pe distanta de pana...
1,692.18 L

S+31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode

Modul SFP 10Gbit 10km SingleMode dualLC...
3,191.58 L

Chateau LTE12 - One router to delight them all – introducing the ultimate home AP with LTE support


Let’s face it – most of the standard issue access points can’t really satisfy the extremely diverse ...
4,905.18 L

S-85DLC05D SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode

S-85DLC05D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate functiona pe distante de pana la 550m....
471.24 L

★S-31DLC20D SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode

S-31DLC20D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate functiona pe distante de pana la 20Km....
621.18 L

S+DA0001 SFP+ direct attach cable, 1m

Cablu Direct Attach SFP+ la SFP+ 10Gbit 1m Acest cablu patch este modul extrem de rentabil...
621.18 L

S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm

SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm

SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM...
728.28 L
Se afișează 1 până la 12 din 47 (4 Pagini)